Szanowni Państwo,

Obserwując zmniejszanie restrykcji państwowych i obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, potwierdzamy gotowość do realizacji naszej oferty obozów letnich 2020.

Czekamy tylko na dalsze wytyczne rządu dotyczące hoteli, żywienia i zasad organizacji zajęć na świeżym powietrzu-boisku, korcie tenisowym i akwenach wodnych oraz innych obiektach sportowych, które pozwolą nam na dopracowanie szczegółów naszych obozów. Zwłaszcza mamy tu na myśli bezpieczeństwo uczestników i ich rodzin oraz naszej kadry instruktorsko-trenerskiej.

Niezależnie od powyższego, gdyby jednak sytuacja nie uległa poprawie i nie będzie możliwości organizowania wyjazdów w wakacje, planujemy „obozy stacjonarne” - wakacje na sportowo na terenie Krakowa i okolic w podobnych terminach i o podobnym programie, jak w naszej ofercie, jednak z noclegiem w domu. O szczegółach będziemy Państwa informować we właściwym czasie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

 zapisy na basen i kursy nauki pływania

Informujemy, że ruszyły już zapisy na kursy nauki i doskonalenia z pływania oraz sprzedaż karnetów na pływanie dowolne. Zajęcia na pływalni Uniwersytetu Pedagogicznego rozpoczynamy z dniem 2 września 2019r., a na pozostałych pływalniach z dniem 9 września 2019r.

Zgłoszenia na zajęcia i rezerwację miejsc przyjmujemy wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez formularz do zapisu on-line dostępny na naszej stronie www.lukasport.pl

Rezerwacja miejsca na basenie jest możliwa wyłącznie po wpłacie zaliczki 100 zł od osoby na nasze konto firmowe w Banku Millenium ( 30 1160 2202 0000 0000 9282 4317 ) oraz przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego on-line - dotyczy to zarówno nowych, jak i stałych klientów  (w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Decyduje kolejność zgłoszeń.