Szanowni Państwo,

Obserwując zmniejszanie restrykcji państwowych i obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, potwierdzamy gotowość do realizacji naszej oferty obozów letnich 2020.

Czekamy tylko na dalsze wytyczne rządu dotyczące hoteli, żywienia i zasad organizacji zajęć na świeżym powietrzu-boisku, korcie tenisowym i akwenach wodnych oraz innych obiektach sportowych, które pozwolą nam na dopracowanie szczegółów naszych obozów. Zwłaszcza mamy tu na myśli bezpieczeństwo uczestników i ich rodzin oraz naszej kadry instruktorsko-trenerskiej.

Niezależnie od powyższego, gdyby jednak sytuacja nie uległa poprawie i nie będzie możliwości organizowania wyjazdów w wakacje, planujemy „obozy stacjonarne” - wakacje na sportowo na terenie Krakowa i okolic w podobnych terminach i o podobnym programie, jak w naszej ofercie, jednak z noclegiem w domu. O szczegółach będziemy Państwa informować we właściwym czasie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

oferta sezonowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów Lato 2020
Sport, turystyka , rekreacja to nasza pasja od zawsze. Od wielu lat propagujmy model aktywnego wypoczynku i dbamy o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, zapewniając im profesjonalne zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Niezwykle kameralny charakter naszych imprez pozwala nam skupić się na potrzebach dzieci i młodzieży oraz otoczyć je właściwą opieką.
Zobacz ofertę