Szanowni Państwo,

Obserwując zmniejszanie restrykcji państwowych i obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, potwierdzamy gotowość do realizacji naszej oferty obozów letnich 2020.

Czekamy tylko na dalsze wytyczne rządu dotyczące hoteli, żywienia i zasad organizacji zajęć na świeżym powietrzu-boisku, korcie tenisowym i akwenach wodnych oraz innych obiektach sportowych, które pozwolą nam na dopracowanie szczegółów naszych obozów. Zwłaszcza mamy tu na myśli bezpieczeństwo uczestników i ich rodzin oraz naszej kadry instruktorsko-trenerskiej.

Niezależnie od powyższego, gdyby jednak sytuacja nie uległa poprawie i nie będzie możliwości organizowania wyjazdów w wakacje, planujemy „obozy stacjonarne” - wakacje na sportowo na terenie Krakowa i okolic w podobnych terminach i o podobnym programie, jak w naszej ofercie, jednak z noclegiem w domu. O szczegółach będziemy Państwa informować we właściwym czasie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Informujemy , że w ramach kontynuacji zajęć  dla dzieci z SEKCJI NARCIARSKIEJ  LUKA SPORT proponujemy   :Zajęcia ogólnorozwojowe  zapewniające kontynuację rozwoju fizycznego dzieci w okresie wiosny 2014, a także przygotowujące do sezonu zimowego 2015/2016 w okresie jesieni- zajęcia są  ukierunkowane są na ogólny rozwój fizyczny dziecka oraz prawidłowe funkcjonowanie dziecka w oparciu o kontakty z rówieśnikami w grupie.

 

Zajęcia ogólnorozwojowe  zapewniające kontynuację rozwoju fizycznego dzieci w okresie wiosny 2014, a także przygotowujące do sezonu zimowego 2015/2016 w okresie jesieni- zajęcia są  ukierunkowane są na ogólny rozwój fizyczny dziecka oraz prawidłowe funkcjonowanie dziecka w oparciu o kontakty z rówieśnikami w grupie.

  •   zajęcia ogólnorozwojowe:
  •  zajęcia rowerowe,
  •  zajęcia na rolkach i łyżworolkach,
  •  zajęcia kształtujące równowagę

Termin zajęć: wybrane   soboty w godz. 11.00 - 15.00 w okresie wiosny i jesieni :

  • Kwiecień – 25
  • Maj – 09,23,30
  • Czerwiec – 13, 20
  • Wrzesień –05,19,26
  • Październik –10, 17,24

Opłata za pakiet 10 zajęć wynosi dla członków klubu  – 350 zł płatna w dwóch ratach : I rata -175  zł – do dnia 15.04.2015 r. oraz II rata - 175 zł płatna do 30 .06.2015 r.

Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.