Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Nasze obozy letnie 2020 odbędą się !!!

W dniu dzisiejszym ukazały się wytyczne przygotowane przez MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży określające reguły letniego wypoczynku.Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.  

Zapraszamy do zapisów !!! Z uwagi na obostrzenia informujemy, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc wolnych. 

 Nasze obozy sportowe maja niezwykle kameralny charakter. Każdy dzień obozu jest wypełniony bogatym programem zajęć sportowych w małych grupach, co zapewnia dzieciom/młodzieży bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek  na świeżym powietrzu. Nasza, dobrze Państwu znana, profesjonalna kadra, dołoży wszelkich starań, aby zwłaszcza w tych trudnych okolicznościach wszystko przebiegło pomyślnie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Informujemy , że w ramach kontynuacji zajęć  dla dzieci z SEKCJI NARCIARSKIEJ  LUKA SPORT proponujemy   :Zajęcia ogólnorozwojowe  zapewniające kontynuację rozwoju fizycznego dzieci w okresie wiosny 2014, a także przygotowujące do sezonu zimowego 2015/2016 w okresie jesieni- zajęcia są  ukierunkowane są na ogólny rozwój fizyczny dziecka oraz prawidłowe funkcjonowanie dziecka w oparciu o kontakty z rówieśnikami w grupie.

 

Zajęcia ogólnorozwojowe  zapewniające kontynuację rozwoju fizycznego dzieci w okresie wiosny 2014, a także przygotowujące do sezonu zimowego 2015/2016 w okresie jesieni- zajęcia są  ukierunkowane są na ogólny rozwój fizyczny dziecka oraz prawidłowe funkcjonowanie dziecka w oparciu o kontakty z rówieśnikami w grupie.

  •   zajęcia ogólnorozwojowe:
  •  zajęcia rowerowe,
  •  zajęcia na rolkach i łyżworolkach,
  •  zajęcia kształtujące równowagę

Termin zajęć: wybrane   soboty w godz. 11.00 - 15.00 w okresie wiosny i jesieni :

  • Kwiecień – 25
  • Maj – 09,23,30
  • Czerwiec – 13, 20
  • Wrzesień –05,19,26
  • Październik –10, 17,24

Opłata za pakiet 10 zajęć wynosi dla członków klubu  – 350 zł płatna w dwóch ratach : I rata -175  zł – do dnia 15.04.2015 r. oraz II rata - 175 zł płatna do 30 .06.2015 r.

Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.