Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Nasze obozy letnie 2020 odbędą się !!!

W dniu dzisiejszym ukazały się wytyczne przygotowane przez MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży określające reguły letniego wypoczynku.Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.  

Zapraszamy do zapisów !!! Z uwagi na obostrzenia informujemy, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc wolnych. 

 Nasze obozy sportowe maja niezwykle kameralny charakter. Każdy dzień obozu jest wypełniony bogatym programem zajęć sportowych w małych grupach, co zapewnia dzieciom/młodzieży bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek  na świeżym powietrzu. Nasza, dobrze Państwu znana, profesjonalna kadra, dołoży wszelkich starań, aby zwłaszcza w tych trudnych okolicznościach wszystko przebiegło pomyślnie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Nauka rozpoczyna się od zapoznania uczestników kursu z cechami środowiska wodnego, a także ze specyficznymi warunkami panującymi w środowisku wodnym tj.:

  • z pozornym zmniejszeniem ciężaru ciału
  • ze zmianą warunków równowagi
  • ze zmianą warunków termicznych
  • z falowaniem wody

Program kursu obejmuje opanowanie podstawowych umiejętności pływackich:

  • swobodnego zachowania się w środowisku wodnym
  • zanurzania twarzy, otwierania oczu i orientacji pod powierzchnią wody
  • specyficznego oddychania w środowisku wodnym (nauka nasilonego wydechu, rytmicznego wdechu i wydechu, bezdechu po głębokim wdechu i po pełnym wydechu)
  • ćwiczenia wypornościowe oraz leżenia i poślizgów na piersiach i na grzbiecie
  • pracy kończyn dolnych w ułożeniu na piersiach i na grzbiecie
  • pływanie elementarne

Zajęcia są prowadzone na Basenie UP przy ul. Ingardena 4 i Pływalni KKK Kolna.

Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz do zapisu on-line