Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Nasze obozy letnie 2020 odbędą się !!!

W dniu dzisiejszym ukazały się wytyczne przygotowane przez MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży określające reguły letniego wypoczynku.Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.  

Zapraszamy do zapisów !!! Z uwagi na obostrzenia informujemy, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc wolnych. 

 Nasze obozy sportowe maja niezwykle kameralny charakter. Każdy dzień obozu jest wypełniony bogatym programem zajęć sportowych w małych grupach, co zapewnia dzieciom/młodzieży bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek  na świeżym powietrzu. Nasza, dobrze Państwu znana, profesjonalna kadra, dołoży wszelkich starań, aby zwłaszcza w tych trudnych okolicznościach wszystko przebiegło pomyślnie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Zajęcia są prowadzone w grupach 6-8 osobowych, a dzieci, młodzież, dorośli są dobierani do grup pod względem umiejętności i wieku. Zajęcia przeznaczone są dla osób pragnących doskonalić swoje umiejętności oraz opanować poszczególne techniki pływania sportowego. Stopniowo poprzez odpowiednie ćwiczenia przystosowuje się organizm do pracy i wysiłku fizycznego w środowisku wodnym. Szczególną uwagę w doskonaleniu technik pływackich zwraca się na skoordynowanie ćwiczeń z rytmem oddychania oraz wykonanie zamierzonych ruchów we właściwym czasie, a także technikę i efektywność ruchów. W tym celu zwiększa się dystanse do przepłynięcia, a także zmienia tempo pływania. Wprowadza się także elementy pływania sportowego np. naukę nawrotów oraz skoku startowego.

Zajęcia są prowadzone na Basenie UP przy ul. Ingardena 4  oraz pływalni OSiR Kolna.

Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz do zapisu on-line