Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Nasze obozy letnie 2020 odbędą się !!!

W dniu dzisiejszym ukazały się wytyczne przygotowane przez MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży określające reguły letniego wypoczynku.Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.  

Zapraszamy do zapisów !!! Z uwagi na obostrzenia informujemy, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc wolnych. 

 Nasze obozy sportowe maja niezwykle kameralny charakter. Każdy dzień obozu jest wypełniony bogatym programem zajęć sportowych w małych grupach, co zapewnia dzieciom/młodzieży bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek  na świeżym powietrzu. Nasza, dobrze Państwu znana, profesjonalna kadra, dołoży wszelkich starań, aby zwłaszcza w tych trudnych okolicznościach wszystko przebiegło pomyślnie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Nadrzędnym celem pływania korekcyjnego jest poprawa postawy ciała oraz zwiększenie wydolności organizmu. Ponadto powoduje szybsze podniesienie sprawności układu oddechowego, obniżenie napięcia mięśniowego całego organizmu (w tym tak ważnych przykurczonych grup mięśniowych) oraz odciążenie całego układu kostnego w obrębie kręgosłupa. Ćwiczenia dobierane są indywidualnie, odpowiednio do wady. Wykorzystuje się takie ćwiczenia pływackie w danej wadzie, które oddziałują w maksymalnym stopniu na nią korekcyjnie.

Zajęcia są prowadzone na Basenie UP przy ul. Ingardena 4, pływalni KS Bronowianki, pływalni KKK Kolna.

Organizacja zajęć dla przedszkoli, szkół, firm (udostępnienie pływalni z prowadzeniem zajęć lub bez prowadzenia zajęć)

Organizacja imprez rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zawody pływackie

Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz do zapisu on-line