Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Nasze obozy letnie 2020 odbędą się !!!

W dniu dzisiejszym ukazały się wytyczne przygotowane przez MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży określające reguły letniego wypoczynku.Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.  

Zapraszamy do zapisów !!! Z uwagi na obostrzenia informujemy, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc wolnych. 

 Nasze obozy sportowe maja niezwykle kameralny charakter. Każdy dzień obozu jest wypełniony bogatym programem zajęć sportowych w małych grupach, co zapewnia dzieciom/młodzieży bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek  na świeżym powietrzu. Nasza, dobrze Państwu znana, profesjonalna kadra, dołoży wszelkich starań, aby zwłaszcza w tych trudnych okolicznościach wszystko przebiegło pomyślnie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

- Kurs opłacany jest z góry za całą edycję  według aktualnie obowiązującego cennika firmy Luka Sport.

- W przypadku nieobecności na zajęciach , nie ma możliwości odrobienia zajęć. Natomiast w przypadku wcześniejszego zgłoszenia nieobecności  e-mailem na adres firmy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , istnieje możliwość przepisania 1/3 kwoty zajęć na następną edycję.

- Opłata za kurs nie podlega zwrotowi  i nie może być przełożona na następną edycję.

- Opłatę za kolejną edycję należy uiścić  najpóźniej na ostatnich zajęciach  bieżącej edycji.

- Wejście na zajęcia odbywa się na podstawie ważnego karnetu imiennego wydanego przez firmę Luka Sport.

- Uczestnicy zajęć zobowiązani się do posiadania czepka  oraz stroju pływackiego.

- Przed wejściem na pływalnię należy umyć  ciało pod prysznicem.

- Prowadzący zajęcia przejmują opiekę nad uczestnikami zajęć od momentu wejścia na platformę pływalni.

- Rzeczy wartościowe należy pozostawić w depozycie.

- Dla dobra dzieci, Rodzice/Opiekunowie mają obowiązek uzyskać zgodę lekarza na uczestnictwo ich dzieci w zajęciach na pływalni.