Szanowni Państwo,

Z informacji podanych przez rząd wynika, że IV etap - m.innymi uruchomienie basenów ma nastąpić 6 czerwca 2020 r. Natomiast w jakiej to będzie formie oraz według jakich wytycznych i czy będziemy mogli uruchomić zajęcia grupowe - jeszcze tego nie wiemy. Jak tylko otrzymamy szczegółowe wytyczne  to będziemy Państwa  o wszystkim informować mailowo. W zaistniałej sytuacji jeśli nie będzie możliwości odbycia chociaż części zajęć w czerwcu, zostaną one przeniesione na okres wrzesień-październik. 


Nasze obozy letnie 2020 odbędą się !!!

W dniu dzisiejszym ukazały się wytyczne przygotowane przez MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży określające reguły letniego wypoczynku.Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju.  

Zapraszamy do zapisów !!! Z uwagi na obostrzenia informujemy, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc wolnych. 

 Nasze obozy sportowe maja niezwykle kameralny charakter. Każdy dzień obozu jest wypełniony bogatym programem zajęć sportowych w małych grupach, co zapewnia dzieciom/młodzieży bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek  na świeżym powietrzu. Nasza, dobrze Państwu znana, profesjonalna kadra, dołoży wszelkich starań, aby zwłaszcza w tych trudnych okolicznościach wszystko przebiegło pomyślnie.

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

Zespół Luka Sport

Zajęcia są prowadzone na Małym Basenie KS Bronowianki przy ul. Zarzecze 124, ze względu na ciepłą wodę. Głównym założeniem programu kursu jest poznanie przez dzieci środowiska wodnego, poprzez opanowanie umiejętności przebywania i swobodnego poruszania się w wodzie. Zajęcia dla 3-latków prowadzone są przy czynnym udziale rodzica, który pomaga w wykonywaniu ćwiczeń oraz asystuje przy zabawach. Przy wykorzystaniu różnorodnych zabaw ruchowych naucza się następujących czynności:

  • podstawowych czynności ruchowych w środowisku wodnym (brodzenie w wodzie, marsze biegi itp.)
  • zanurzania twarzy (kontaktu twarzy z wodą, obmywania twarzy wodą)
  • umiejętności specyficznego oddychania w środowisku wodnym (próby dmuchania w powierzchnię wody, świadomego wstrzymywania oddechu czyli tzw. bezdechu)
  • zapoznania z działaniem siły wyporu (meduza, korek)
  • umiejętności leżenia na piersiach i na grzbiecie
  • opanowania ruchów kończyn dolnych na piersiach i na grzbiecie
  • elementarnych skoków do wody

Zgłoszenia na zajęcia przyjmujemy wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez formularz do zapisu on-line